Vyhledávač

Anketa

Současná Policie ČR trpí nejvíce :
 
Stotisícové odměny policejních ředitelů jsou :
 

Počítadlo přístupůNávštěvní kniha

Napsat vzkaz


Iveta Fialová    19 duben 2015 18:24
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
moc pěkně napsané a jsem moc ráda, že jsi to dotáhl tak daleko přeju moc úspěchů jak v pracovním ,tak v osobním životě :) :)

Josef    01 srpen 2012 13:18
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
delam ted taky na osobnim webu, necham se inspirovat ...

jinak k te ankete, cim trpi nejvice policie CR ? zaskrtnul bych vse krome posledni moznosti ...
Komentář Komentář:
Díky za příspěvek. Držím palce, ať se web povede.. :-)

Jaroslav Žitný    14 červenec 2012 00:11
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dobrý den pane Zimmel,

zřejmě už na tyto stránky nechodíte, přesto Vám musím napsat...
Po dnešním shlédnutí Hyde parku a po všech těch nechutných událostech v této zemi ze stran politiků nebudu jistě sám, kdo by Vás prosil, abyste se až přijde čas ( a já věřím, že zlom přijde dříve nebo později) nevrácel k policii, když tak jako ředitel, spíše jako ministr vnitra. Potřebujeme lidi jako jste Vy, odborníky, četné lidi s morálkou a chutí něco dobrého tvořit. Ne tu pakáž zlodějů, lhářů, ničemů co tu řádí už mnoho let !!!

Držím Vám i nám palce, aby se to povedlo a zase vysvitlo slunce naděje nad touto krásnou vlastí.

Vážím si Vás, ještěže je tu alespoň Hyde park, protože jinak by o vás národ nevěděl.
Pořád se říká, že nejsou čestní a schopní lidé... Jak vidno jsou, jen v tomto marasmu zapadnou, protože nejsou sprostí, drzí, prolhaní !

Opatujte se, přeji vše nej...věřím, že čas uzraje !

Jaroslav
Komentář Komentář:
Pane Jaroslave, velice Vám děkuji za Vaše vlídná slova. Nejsem si jist, zda si je skutečně zasloužím, nepřipadám si ničím vyjímečný. Nemám žádnou ambici se vracet k Policii a bývalým kolegům už jen držím palce. Samozřejmě mě ale bezpečnostní problematika stále zajímá, dění v této oblasti pečlivě sleduji a pokud je vhodná příležitost, tyto věci hodnotím a komentuji. Vážím si toho, že Vás moje vyjádření v pořadu Hyde park zaujalo a těší mě, že Vám to stálo za napsání tohoto vzkazu.

Marcela Benešová    13 červenec 2012 21:09
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dobrý den pane Zimmele, děkuji Vám za Vaše dnešní vystoupení v Hydeparku. Byl jste skvělý a je šílené, že podobní lidé jako Vy už nejsou ve službách policejních složek.
Komentář Komentář:
Děkuji za vlídné hodnocení, moc si toho vážím.Nejsem žádný mediální profesionál a tak mám radost, že Vás můj komentář k současným problémům Policie ČR zaujal.Vaše vysoké mínění o mé osobě mě velmi těší ale je poctivé přiznat, že jsem jen obyčejný chlapík, který věří, že podobní týpci přece jen v policejním sboru zůstali.. :-).

Ladislav    18 únor 2012 14:20
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Vaše články sleduji a dnes jsem náhodou objevil i Vaše stránky. Fandím Vám, obdivuji Vás, konečně poctivý člověk staňte se prezidentem! Nebo alespoň dále odhalujte nepravosti! Snad se dočkáme doby kdy ty největší svině vyženeme. Ale každopádně Vám fandím a držím palce. Ladislav
Komentář Komentář:
Děkuji, těší mě, že Vás zaujaly mé názory a Vaší podpory si velmi cením. To prezidenství ale zatím odmítnu.. :-).

Tomáš    26 listopad 2011 22:36
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dobrý večer,

nevím přesně, jak začít, ale vezmu to tak, jak mne napadne.

Je mi čtrnáct let, žiji v Liberci, kde jsem se také narodil. Jsem žákem víceletého gymnázia, po (doufejme dokončené) maturitě bych se rád dostal na právní fakultu UK v Praze. Mým snem a zároveň životní výzvou, mým přáním, je stát se policistou; kriminalistou buď na oddělení obecné kriminality, nebo ÚOKFK (k čemu Vy máte jistě blíž).

Osobně se znám s několika policisty, kteří jsou pro mne svým způsobem vzory, jde o šestatřicetiletého plukovníka z ÚOKFK, který se Vám, na těchto stránkách popisovanou povahou podobá, bývalým majorem z pražské kriminálky (hospodářská), nebo s bývalým příslušníkem PČR, nadporučíkem Miroslavem V. a nakonec mým příbuzným, nadporučíkem z SKPV.
Ale proč sem vůbec píši, na tuto stránku jsem vlastně přišel úplnou náhodou, ale když jsem si pročetl každý odstavec z ní, jsem více než ohromen, Vy jste vlastně jako vystřižený z encyklopedie těch nejlepších a nejideálnějších policistů, kteří vůbec v ČR existovat mohou... O policii se dozvídám čím dál více, to hlavně díky známým, kteří díky těm druhým známým přibývají, ale mne to velmi těší, že si mám o policii jednou za čas s kým pohovořit, rozšířit si obzory, přehled všeho, co se policie týče... Možná se budete divit, ale i právě Vy jste mi touto stránkou v něčem pomohl... škoda jen, že není ještě více policistů, resp. expolicistů, jako jste Vy.

Přeji Vám co nejvíce úspěchů, ať už pracovních, spíše soukromých, máte za sebou velkou kariéru a velký kus bravurně odvedené práce.

Liberec, 26. 11. 2011
Komentář Komentář:
Děkuji za návštěvu mých stránek i kladné hodnocení. Práce policisty je skutečně zajímavá a smysluplná, Vaše rozhodnutí Vám mohu jen pochválit.

vladimír    08 srpen 2011 20:43
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dnes jsem náhodou objevil Vaše stránky a udělaly mi radost. Máte můj velký respekt pane.
Komentář Komentář:
Děkuji, vážím si toho.

Čechtický    21 leden 2011 08:53
Odpověď pro Vaška:
Já samozřejmě nemám o případu Central Group žádné bližší informace, ale vím, že policie má jen několik málo lidí, kteří jsou schopni takovou věc úspěšně zrealizovat (tj. dotahnout věc až do odsuzujícího rozsudku, což je jediný skutečný výsledek té práce, což mnoho policajtů jaksi pořád nemůže pochopit) a ty jsou z FiPo.

Vašek    07 leden 2011 21:19
Chlapcům z bývalé FIPO také držím palce, nicméně na zmíněné akci v Central Group lví podíl neměli. :)

V. Čechtický    03 leden 2011 08:59
Dojímají mě právní rozbory možné trestné činnosti v aféře Drobil. I paní odcházející nejvyšší státní zástupkyně si přisadila. Kromě korupce a pletich ve veřejné soutěži by prý mohlo jít i o neoznámení trestného činu či o zneužití pravomoci veřejného činitele. Já tvrdím, že byla připravována zpronevěra, protože úmyslné zcizení peněz ze státního fondu na základě nepravdivých smluvních dokumentů ničím jiným není. Jde o to, že si někdo neoprávněně přivlastní státní peníze a použije je k obohacení sebe nebo jiného. Ostatní uváděné trestné činu jsou již jen doprovodnými k tomu hlavnímu, jímž je zpronevěra (laicky "zlodějina").

V. Čechtický    15 listopad 2010 22:33
Oceňuji skvělý zásah proti daňovým únikům v režii Central Group a.s. od chlapců z bývalé Finanční policie. Myslím ale, že si chlapci ještě užijí hodně politických tlaků, tak uvidíme, zda je policie stále pod vlivem pochybných politiků anebo zda se již konečně začne blýskat na lepší časy.

V. Čechtický    04 květen 2010 16:44
Tak se bohužel stále více a více potvrzují katastrofální důsledky tragického vedení policie na úseku trestního řízení, které zde bylo nastoleno předchozí vládou. Daňové úniky - především na spotřebních daních - narůstají do kolosálních rozměrů. Naproti tomu stíhání "organizovaných zločinců" z ČEZu se zastavuje. Kdo proboha dovede policii do funkčního stavu, jaký tu byl před cca 4 roky?
Komentář Komentář:
Vašku, bojím se, že zatím nikdo...:-)

Tonda    30 prosinec 2009 23:37
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Jste sekáč, jakého bych fakt rád poznal, a máte moji úctu. :-) Stejně jako klukům z jiných rozpuštěných policejních mančaftů, i Vám držím palce a nám všem přeju lepší zítřky.
Komentář Komentář:
Děkuji, Vaše hodnocení mě těší. Musím ale poctivě přiznat, že pokud byste mě poznal, byl byste nejspíš zklamán. Jsem obyčejný, všední chlápek, který není o nic lepší než každý druhý... :-).

majolenka    29 prosinec 2009 22:20
přeji Vám i Vašim blízkým šťastný a úspěšný nadcházející nový rok....... ráda bych se zeptala na Váš názor k "průběhu kauzy" směnárny Aktiv Change, kde autor zmiňuje i Vás http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/miliardova-pracka-penez-v ysetrovani-se-zadrhlo_153321.html
Komentář Komentář:
Děkuji za přání a přeji Vám i Vašim blízkým v novém roce rovněž mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti.

Článek na který odkazujete jsem si se zájmem přečetl a jsem postupem ÚOKFK v uvedeném případu opravdu překvapen. Pokud je sdělení autora článku přesné, byl by postup ÚOKFK jen stěží obhajitelný. Změna zpracovatele trestního spisu sice možná je, obvykle se k ní v praxi přistupuje jen ve vyjímečných případech.Prezentované zdůvodnění tiskovým mluvčím ÚOKFK však v tomto smyslu neobstojí. Domnívám se, že je to jen další příklad toho, že ÚOKFK v současné podobě, způsobu řízení a organizacce, není (snad až na výjimky) způsobilý úspěšně řešit kriminální případy s vyšším stupněm složitosti.

To je však ten lepší ze dvou možných úhlů pohledu.Druhou alternativou, kterou bych jen nerad připouštěl je možnost, že někteří z pracovníků ÚOKFK vytváří účelové kauzy, jejichž smyslem není boj proti zločinu, ale účelová likvidace konkurenčních podnikatelských subjektů.

Václav Čechtický    22 prosinec 2009 21:56
V následujícím článku http://www.euro.cz/id/4az48tbk4a/detail.jsp?id=20308 se opět píše o propadu ve výběru spotřební daně, tentokrát v rozsahu 10 mld. Kč v oblasti výroby a prodeje tabákových výrobků. Kde jsou ty časy, kdy Finanční policie ve spolupráci s celní správou velmi úspěšně řešila tyto daňové úniky. Kdy někdo spočítá, o kolik mld. Kč ročně stát přišel zrušením Finanční policie a jaký by asi byl dnes schodek státního rozpočtu, pokud by nedošlo k totální destrukci represivních složek státního aparátu v této oblasti?

SAMOTNAF    20 říjen 2009 10:36
Hluboký respekt k Vám i Vaší práci.
Komentář Komentář:
Díky. Pokud myslíte tohle psaní, pro mě to je už jen zábava...

čechtický    01 říjen 2009 13:40
Opět se potvrzuje mnou očekávaný důsledek zrušení Finanční policie, a to propad ve výběru spotřební daně - v následujícím článku http://hn.ihned.cz/c1-38487310-chceme-byt-lidrem-ve-stredni- evrope se tentokráte píše o propadu prodeje alkoholických nápojů a jen opatrně se zde hovoří o nárůstu černého trhu. Já jsem však přesvědčen, že nárůst černého trhu s alkoholem byl nevyhnutelný bez ohledu na ekonomickou krizi a lze očekávat stav, který zde byl před založením FiPo, což bude znamenat roční propad výběru spotřební daně v řádech miliard Kč.
Komentář Komentář:
K tomu není co dodat. Souhlasím.

Dana    27 srpen 2009 07:27
Dobrý den. Chtěla jsem vám jenom napsat, že si lidí jako vy, moc vážím.
Komentář Komentář:
Dobrý den i Vám. I když jste mi napsala jen pár slov, potěšila jste mě. Děkuji.. ;)

Hanka    11 srpen 2009 00:32
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dobré vlastně už ráno :-). Sem tam se kouknu na stránky Naši politici a našla jsem váš článek a tak i vaše stránky. Velmi působivé, zvláště - Názory a postoje. Určitě sem opět velmi ráda zavítám a budu se těšit na další nášup.
Komentář Komentář:
Díky za návštěvu i pozitivní hodnocení stránek. Ty "Názory a postoje" zanedbávám ale slibuji, že se brzy polepším a ten nášup brzy přijde.. :-)

Iveta    03 srpen 2009 10:06
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Četla jsem článek na Naši politici a dostala se až na vaše stránky, které mě zaujaly. Neuvažoval jste někdy o vstupu do politiky jako třeba Radek John? Ono by neuškodilo, kdyby tam byl taky jednou někdo poctivý.
Komentář Komentář:
Děkuji za návštěvu mých stránek, těší mě, že Vás zaujaly. Budu velmi rád, pokud je navštívíte i v budoucnu. Pokud jde o můj vstup do politiky, zatím o tom neuvažuji, ale děkuji za optání.. :-). Jsem spokojen tam, kde jsem.


65
vzkaz v knize
1 2 3 4 »