Vyhledávač

Anketa

Současná Policie ČR trpí nejvíce :
 
Stotisícové odměny policejních ředitelů jsou :
 

Počítadlo přístupů


Série nových článků na mém webu Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 2
SlabéVynikající 
Neděle, 19 červenec 2009

Vážení návštěvníci, milí čtenáři,

 

děkuji vám za zaslané mailíky, za vaše slova podpory i povzbuzení. Omluvám se všem, které trápila má několikatýdenní publikační přestávka. Nebyla způsobena tím, že by mě psaní přestalo bavit a ani nedostatkem námětů. Byl jsem jen zaneprázdněn a zaujat jinými věcmi.

V příštích dnech se už ale opět můžete těšit na sérii  nových článků. Zajímavým tématem posledních dnů je návrh na superdaň, opatření zaměřené na konfiskaci nelegálních zisků. Nemohu odolat, tohle téma si komentář zaslouží… J

Ani v následujícím období se nebudu vyhýbat komentářům na téma „Mimoni v řídících funkcích policie“. Neschopní nebo naopak všehoschopní policejní funkcionáři si takovou pozornost určitě zaslouží. Dokonce i tehdy, když o nich exministr Ivan Langer tvrdí, že odvedli „neuvěřitelnou práci“. Některým věcem se prostě uvěřit nedá.. J

Extremismus a perspektivy boje s ním je další z článků, který v současné době připravuji k uvolnění. Nepovažuji se sice za odborníka na tuto problematiku, některé aspekty současného postupu policie a MV jsou natolik zajímavé, že za pár postřehů stojí.

Vám, kteří se zajímáte spíše o odborně orientované články si dovolím doporučit k nahlédnutí Kriminalistický sborník č. 2 a č. 3/2009, kde byly rovněž publikovány mé články. V krátké době se pokusím umístit je rovněž na svůj web.

Doufám, že vás články zaujmou a těším se na vaše případné komentáře.

 

Vladimír Zimmel
  Komentáře (1)
RSS komentáře
1. Nové články na webu
Přidal Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , 31-07-2009 19:26
Myslím, že takový přehled o bezpečnostní situaci v ČR si zaslouží obdiv, jistě v tom hraje důležitou roli i " ZEĎ nářků". 
Hodně inspirace,úspěchů v další práci a vytrvalost v dalším boji přeje Bc. Milena Sittová


Přidat komentář

Vážení návštěvníci – přispěvatelé,

vaše příspěvky a komentáře jsou na mém blogu vítány. Vaše názory mě zajímají, mám ovšem zájem o věcnou a kultivovanou diskuzi. Vážím si přispěvatelů, kteří do diskuze vstupují pod vlastním jménem, a oceňuji konstruktivní argumentaci. Budu velmi rád, když ke svým názorům připojíte i vysvětlení, proč si myslíte to, co ve svých příspěvcích uvádíte.

  • Základním pravidlem pro prezentaci vašich příspěvků je pravidlo slušného chování. Vyhněte se prosím vulgárnímu stylu vyjadřování, urážkám, pomluvám, ponižování atp.
  • Nepřípustné jsou příspěvky propagující rasovou, národnostní, náboženskou či jinou nesnášenlivost a diskriminaci.
  • Není připuštěno vyhrožovat ani zastrašovat násilím, ať již jednotlivci či skupinám lidí.
  • Přispěvatelé musí respektovat soukromí jiných osob – není dovoleno zveřejňovat jejich telefonní čísla, adresy a ani jiné soukromé informace.
  • Diskutér nesmí propagovat nezákonné činnosti či jinak společnosti škodlivé aktivity.
  • Nestojím o žádné šíření spamů, propagaci komerčních aktivit ani reklamu.
  • Nevyhovující či obtěžující příspěvky budou bez dalšího upozornění administrátorem vymazány.
  • Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.
Jméno:*
E-mail:
WWW:
Předmět:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentář:*Kód:** Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2