Vyhledávač

Anketa

Současná Policie ČR trpí nejvíce :
 
Stotisícové odměny policejních ředitelů jsou :
 

Počítadlo přístupů


Výskyt mimozemšťanů potvrzen Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 8
SlabéVynikající 
Pátek, 03 duben 2009

Vážení návštěvníci,

dne 2.4.2009 jsem v deníku PRÁVO publikoval nový článek "Výskyt mimozemšťanů potvrzen", kterým komentuji vyjádření současného náměstka policejního prezidenta pro SKPV Jiřího Houby ke zrušení Finanční policie.

Kdysi jsem měl za to, že současné vedení řídí Policii ČR velmi špatně a dopouští se neskutečných přehmatů. Dílem z důvodu nekvalifikovaných politických zadání, dílem z důvodu svých nedostatečných znalostí a zkušeností. Ve skrytu duše jsem ale malinko doufal, že navzdory tomu všemu to třeba ve skutečnosti s  naší policií myslí dobře a že to jednou bude "lepší". Dnes vidím, že jsem se velmi mýlil.

K tomu, aby jste havarovali s novým vozem a ještě vydávali takový karambol za svůj úspěch potřebujete dispozice, jež snad ani nemohou být pozemského původu.

Přeji Vám příjemné počtení a jako vždy i tentokrát se těším na vaše připomínky a komentáře. Článek naleznete na mém blogu na Novikách.cz a také na mých webových stránkách, viz níže uvedené odkazy :

http://zimmel.blogy.novinky.cz/0904/vyskyt-mimozemstanu-potvrzen 

http://zimmel.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=91&Itemid=60&mosmsg=Z+tohoto+po%C4%8D%C3%ADta%C4%8De+se+dnes+ji%C5%BE+hlasovalo%21

 

K článku je na mých webových strákách a také na blogu Novinky.cz připojena anketa, kde můžete, pokud chcete, ohodnotit styl řízení současného náměstka policejního prezidenta Jiřího Houby.

 

S přáním hezkého dne

 

Vladimír Zimmel 

 

 

 
  Komentáře (1)
RSS komentáře
1. Přidal V.Čechtický, 09-04-2009 21:35
Mě by zajímal také vývoj v oblasti výběru spotřební daně. V tisku se objevilo, že meziroční propad výběru SD se v lednu 2009 pohyboval okolo -25%, což bylo zdůvodňováno předzásobením se trhu s tabákovými výrobky na konci roku 2007. Osobně se mi zdá propad tak velký, že jej nelze jednoduše vysvětlit jen takto. Zajímalo by mě jak se propad bude vyvíjet dál a zda to náhodou také není jeden z plodů tolik "vychvalovaného" zrušení finanční policie.


Přidat komentář

Vážení návštěvníci – přispěvatelé,

vaše příspěvky a komentáře jsou na mém blogu vítány. Vaše názory mě zajímají, mám ovšem zájem o věcnou a kultivovanou diskuzi. Vážím si přispěvatelů, kteří do diskuze vstupují pod vlastním jménem, a oceňuji konstruktivní argumentaci. Budu velmi rád, když ke svým názorům připojíte i vysvětlení, proč si myslíte to, co ve svých příspěvcích uvádíte.

  • Základním pravidlem pro prezentaci vašich příspěvků je pravidlo slušného chování. Vyhněte se prosím vulgárnímu stylu vyjadřování, urážkám, pomluvám, ponižování atp.
  • Nepřípustné jsou příspěvky propagující rasovou, národnostní, náboženskou či jinou nesnášenlivost a diskriminaci.
  • Není připuštěno vyhrožovat ani zastrašovat násilím, ať již jednotlivci či skupinám lidí.
  • Přispěvatelé musí respektovat soukromí jiných osob – není dovoleno zveřejňovat jejich telefonní čísla, adresy a ani jiné soukromé informace.
  • Diskutér nesmí propagovat nezákonné činnosti či jinak společnosti škodlivé aktivity.
  • Nestojím o žádné šíření spamů, propagaci komerčních aktivit ani reklamu.
  • Nevyhovující či obtěžující příspěvky budou bez dalšího upozornění administrátorem vymazány.
  • Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.
Jméno:*
E-mail:
WWW:
Předmět:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentář:*Kód:** Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2