Vyhledávač

Anketa

Současná Policie ČR trpí nejvíce :
 
Stotisícové odměny policejních ředitelů jsou :
 

Počítadlo přístupů


Co přijde nyní..? Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 6
SlabéVynikající 
Sobota, 14 únor 2009

Vážení návštěvníci, milí přátelé

 

rekordní návštěvnost článku "Ministr vnitra přistižen při lži", který byl zveřejněn na mém blogu na Novinkách.cz, viz...

http://zimmel.blogy.novinky.cz/0902/ministr-vnitra-pristizen-pri-lzi http://zimmel.blogy.novinky.cz/0902/ministr-vnitra-pristizen-pri-lzi

a převzat internetovým deníkem Neviditelný pes, viz...  

http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-ministr-vnitra-pristizen-pri-lzi-f2q-/p_politika.asp?c=A090210_173305_p_politika_wag

...mě vede k domněnce, že téma nepravdivých výroků vrcholných představitelů ministerstva vnitra a Policie ČR je zřejmě čtenářsky velmi atraktivní. 

Protože nepravdivé nebo nesmyslné výroky současného vedení MV a Policie ČR nejsou až takovou vzácností, jak by se mohlo na první pohled zdát, mohu vám slíbit, že už brzy vydám nový článek, kterým bude při tomtéž "přistižena"  další vysoce postavená osobnost z tohoto okruhu. 

V reakci na některé příspěvky čtenářů bych rád poznamenal, že články které píši nejsou opřeny o žádné výmysly, ale vždy se opírají o fakta a jsou doplněny pouze mým komentářem. Nekritizuji politiku žádné politické strany, jak se někteří z vás mylně domnívají, nýbrž konkrétní chyby konkrétních osob.

Věřte nebo nevěřte, o politiku se nijak zvlášť nezajímám. Jsem pouze nespokojen se špatnou prací některých současných vysoce postavených osob v resortu MV a PČR a je mi proti mysli to nehorázné ohlupování veřejnosti při prezentování "úspěchů" současné Policie ČR.

 

S přáním hezkého dne 

 

Vladimír Zimmel 
  Napište první komentář
RSS komentáře


Přidat komentář

Vážení návštěvníci – přispěvatelé,

vaše příspěvky a komentáře jsou na mém blogu vítány. Vaše názory mě zajímají, mám ovšem zájem o věcnou a kultivovanou diskuzi. Vážím si přispěvatelů, kteří do diskuze vstupují pod vlastním jménem, a oceňuji konstruktivní argumentaci. Budu velmi rád, když ke svým názorům připojíte i vysvětlení, proč si myslíte to, co ve svých příspěvcích uvádíte.

  • Základním pravidlem pro prezentaci vašich příspěvků je pravidlo slušného chování. Vyhněte se prosím vulgárnímu stylu vyjadřování, urážkám, pomluvám, ponižování atp.
  • Nepřípustné jsou příspěvky propagující rasovou, národnostní, náboženskou či jinou nesnášenlivost a diskriminaci.
  • Není připuštěno vyhrožovat ani zastrašovat násilím, ať již jednotlivci či skupinám lidí.
  • Přispěvatelé musí respektovat soukromí jiných osob – není dovoleno zveřejňovat jejich telefonní čísla, adresy a ani jiné soukromé informace.
  • Diskutér nesmí propagovat nezákonné činnosti či jinak společnosti škodlivé aktivity.
  • Nestojím o žádné šíření spamů, propagaci komerčních aktivit ani reklamu.
  • Nevyhovující či obtěžující příspěvky budou bez dalšího upozornění administrátorem vymazány.
  • Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.
Jméno:*
E-mail:
WWW:
Předmět:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentář:*Kód:** Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2