Vyhledávač

Anketa

Současná Policie ČR trpí nejvíce :
 
Stotisícové odměny policejních ředitelů jsou :
 

Počítadlo přístupů


Ministr vnitra přistižen při lži Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 34
SlabéVynikající 
Neděle, 01 únor 2009

Vážení a milí návštěvníci,


s počátkem února bych vás rád informoval, že jsem se rozhodl ukončit anketu s názvem „Nejradši bych si přečetl článek…“. Anketa byla zveřejněna jednak na mém webu a také byla připojena k článku „Policie je sexy, řekl ministr Ivan Langer“ na mém blogu na Novinkách.cz. Čtenáři mohli volit z následujících variant:


1) Ministr vnitra přistižen při lži

Lhal někdy ministr vnitra občanům ČR? Jednalo se o zásadní věc, která negativně ovlivnila bezpečnostní politiku a ve svém důsledku i bezpečnostní situaci naší země? Bojím se, že odpověď většinu lidí zarmoutí. Podstatu věci se dočtete v tomto článku.

2) Houba a jeho "minely"

Styl řízení a některá rozhodnutí současného náměstka policejního prezidenta pro trestní řízení mě naplňovala úžasem a brala mi dech ještě v dobách, kdy jsem byl v aktivní službě. Ani s odstupem doby se na tom nic nezměnilo. Trochu se bojím, že se vše do jednoho článku nevejde a třeba to nakonec bude seriál. Při čtení tohoto článku může dojít k naplnění onoho známého … : "Laik se diví, odborník žasne".

3) Finanční policie a její pád

Okolnosti zrušení elitní policejní jednotky a její důsledky, aneb proč mají zločinci prázdniny a ještě dost dlouho je mít budou.

Vítězem  se v obou zveřejněných anketách stal námět „Ministr vnitra přistižen při lži“ a to přesvědčivým podílem hlasů. Pro zajímavost doplňuji, že na Novinkách.cz hlasovalo celkem 129 a na mém webu 265 čtenářů, o výsledku tedy rozhodovalo celkem tedy 394 hlasů. Z celkového počtu pak na Novikách.cz hlasovalo pro tento námět 57% čtenářů (74 hlasy) a na mém webu 56,6 % čtenářů (150 hlasů).

Během probíhající ankety jsem mnohokrát vyslechl připomínky, že téma o ministru Ivanu Langerovi nebylo zvoleno správně a mělo být spíše orientováno na ty případy, kdy mluvil pravdu. Přesto, jak se zdá, právě mnou uvedený námět připadá vám čtenářům nejvíce „sexy“ a získal nejvíce hlasů.

Nezbývá mi, než panu Ivanu Langerovi pogratulovat k cennému vítězství. Článek je hotov a připraven ke zveřejnění. Předpokládám, že jej naleznete (nejen) na mých stránkách během následujících dnů. Vám čtenářům děkuji za projevenou aktivitu a zaslané hlasy a tak jako vždy i tentokrát se těším na vaše připomínky a náměty.

Anketu nechám prozatím pro náhled případných zájemců otevřenou, předem však avizuji, že další hlasování již zohledňováno nebude. Anketa bude po uveřejnění článku stažena.
  Napište první komentář
RSS komentáře


Přidat komentář

Vážení návštěvníci – přispěvatelé,

vaše příspěvky a komentáře jsou na mém blogu vítány. Vaše názory mě zajímají, mám ovšem zájem o věcnou a kultivovanou diskuzi. Vážím si přispěvatelů, kteří do diskuze vstupují pod vlastním jménem, a oceňuji konstruktivní argumentaci. Budu velmi rád, když ke svým názorům připojíte i vysvětlení, proč si myslíte to, co ve svých příspěvcích uvádíte.

  • Základním pravidlem pro prezentaci vašich příspěvků je pravidlo slušného chování. Vyhněte se prosím vulgárnímu stylu vyjadřování, urážkám, pomluvám, ponižování atp.
  • Nepřípustné jsou příspěvky propagující rasovou, národnostní, náboženskou či jinou nesnášenlivost a diskriminaci.
  • Není připuštěno vyhrožovat ani zastrašovat násilím, ať již jednotlivci či skupinám lidí.
  • Přispěvatelé musí respektovat soukromí jiných osob – není dovoleno zveřejňovat jejich telefonní čísla, adresy a ani jiné soukromé informace.
  • Diskutér nesmí propagovat nezákonné činnosti či jinak společnosti škodlivé aktivity.
  • Nestojím o žádné šíření spamů, propagaci komerčních aktivit ani reklamu.
  • Nevyhovující či obtěžující příspěvky budou bez dalšího upozornění administrátorem vymazány.
  • Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.
Jméno:*
E-mail:
WWW:
Předmět:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentář:*Kód:** Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2