Vyhledávač

Anketa

Současná Policie ČR trpí nejvíce :
 
Stotisícové odměny policejních ředitelů jsou :
 

Počítadlo přístupů


Nová anketa na mém webu Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 19
SlabéVynikající 
Neděle, 17 srpen 2008

Vážení a milí návštěvníci,

dnešního dne jsem se rozhodl stáhnout  anketu "Jak se vám líbí mé webové stránky". Jejím umístěním a následným vyhodnocením jsem si chtěl udělat představu o tom, jestli jsou stránky zpracovány pro vás čtenáře v dostatečně přijatelném formátu.V tuto chvíli mám za to, že anketa již svůj účel splnila. Po zhruba měsíčním fungování stránek statistika zaznamenala více než 1.500 návštěvníků. Více než 80% hlasujícím návštěvníkům se stránky líbí nebo je pokládají dokonce za vynikající (50%). Nesmírně mě to těší a velice si toho vážím. Děkuji vám všem, kteří jste hlasovali, za vaše příznivé hodnocení.

Méně než 8% hlasujících návštěvníků se stránky nelíbí. To mě naopak velice mrzí. Váš názor ale samozřejmě respektuji. Přátelé mi říkali, že tu pro "Nelíbí" opakovaně hlasoval ministr vnitra Ivan Langer spolu s náměstkem policejního prezidenta pro trestní řízení Jiřím Houbou. Nu, chlapci, pokud je tomu opravdu tak, tak i tak díky moc za návštěvu...Mrkající, ale opravdu nevím, jestli vám to při té reformě policie nějak pomůže...Smích

Dnešního dne rovněž stahuji ze stránek anketu "Je Policie ČR schopna efektivně vyhledávat a zajišťovat výnosy z trestné činnosti?". Mám totiž za to, že na položenou otázku jste vy, čtenáři,  již dostatečně zřetelným způsobem odpověděli. Více než 92% hlasujících čtenářů má za to, že toho PČR schopna není. Já si to myslím rovněž. Myslím si také, že bych dokonce uměl vyjmenovat těch několik jedinců, co si myslí opak..Úsměv.

Novinkou na mém webu je vložení nové ankety pod názvem "Současná Policie ČR trpí nejvíce".

Kdesi v diskusi na jiných stránkách a v jiné souvislosti mi jeden čtenářů napsal, že si libuji   v sestavování různých pseudoanket. Nic proti jiným názorům, ale nemyslím si, že jde o pseudoankety.  Podle mého mínění jde o celkem podstatné otázky, které by si mělo klást především současné vedení Policie ČR a MV. A nejen to. Myslím, že by se mělo zabývat i hledáním odpovědí a vhodných řešení. Pokud nepřipustíte existenci problémů, nemůžete je pochopitelně ani vyřešit.

A k čemu slouží ankety na mých stránkách? Jsou určitým ukazatelem. Slouží nejen mně, ale i vám k vytvoření  představy o názorech čtenářů těchto stránek na konkrétní, zde vyslovené otázky. Předpokládám také, že mohou o jednu větu či odstavec rozšířit nové články, které postupně k uvedeným tématům připravuji. 

Připomínám, že hlasování je zcela dobrovolné a naprosto anonymní. Navíc mohu slíbit, že zde žádný hlas "nezapadne"... Úsměv.

Nezbývá mi tedy, než vám popřát pohodové hlasování... Pohodový

 

 Vladimír Zimmel  
  Napište první komentář
RSS komentáře


Přidat komentář

Vážení návštěvníci – přispěvatelé,

vaše příspěvky a komentáře jsou na mém blogu vítány. Vaše názory mě zajímají, mám ovšem zájem o věcnou a kultivovanou diskuzi. Vážím si přispěvatelů, kteří do diskuze vstupují pod vlastním jménem, a oceňuji konstruktivní argumentaci. Budu velmi rád, když ke svým názorům připojíte i vysvětlení, proč si myslíte to, co ve svých příspěvcích uvádíte.

  • Základním pravidlem pro prezentaci vašich příspěvků je pravidlo slušného chování. Vyhněte se prosím vulgárnímu stylu vyjadřování, urážkám, pomluvám, ponižování atp.
  • Nepřípustné jsou příspěvky propagující rasovou, národnostní, náboženskou či jinou nesnášenlivost a diskriminaci.
  • Není připuštěno vyhrožovat ani zastrašovat násilím, ať již jednotlivci či skupinám lidí.
  • Přispěvatelé musí respektovat soukromí jiných osob – není dovoleno zveřejňovat jejich telefonní čísla, adresy a ani jiné soukromé informace.
  • Diskutér nesmí propagovat nezákonné činnosti či jinak společnosti škodlivé aktivity.
  • Nestojím o žádné šíření spamů, propagaci komerčních aktivit ani reklamu.
  • Nevyhovující či obtěžující příspěvky budou bez dalšího upozornění administrátorem vymazány.
  • Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.
Jméno:*
E-mail:
WWW:
Předmět:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentář:*Kód:** Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2