Vyhledávač

Anketa

Současná Policie ČR trpí nejvíce :
 
Stotisícové odměny policejních ředitelů jsou :
 

Počítadlo přístupů


Zpráva bývalým kolegům policistům Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 54
SlabéVynikající 
Úterý, 15 červenec 2008
Vážení, teď už bývalí kolegové – policisté,

dlouhou řadu let jsem se věnoval problematice boje proti legalizaci výnosů z trestné činnosti, věnoval se řešení velkého množství odborných problémů v této oblasti, absolvoval řadu specializovaných školení, seminářů i špičkových zahraničních studijních pobytů. Měl jsem rovněž možnost podílet se na realizaci některých vynikajících projektů v Policii ČR s touto problematikou úzce souvisejících. Získal jsem tak řadu neocenitelných znalostí a zkušeností. Ke 30.6.2008 jsem však od Policie ČR odešel. Důvodem mého odchodu od PČR však rozhodně nebyla ztráta zájmu o tuto problematiku. Naopak, bezpečnostní problematice bych se rád věnoval i v budoucnu. Odchodem od PČR jsem rovněž neztratil ochotu i nadále sdílet své znalosti a zkušenosti s každým z vás, komu pomohou v boji se zločinem a projeví o to zájem. Tyto řádky píši s vědomím, že od Policie ČR odešla již většina mých spolupracovníků, kteří v předmětné oblasti disponovali znalostmi a zkušenostmi podobného rozsahu.

Ukončením služebního poměru jsem sice ztratil možnost reagovat na vaše případné podněty a dotazy na vnitřní intranetové síti PČR tak, jako jsem to činil doposud, nabízím vám však možnost kontaktu prostřednictvím svých osobních webových stránek.

Na rozdíl od současného managementu PČR na smysluplné dotazy odpovídám vždy…
Úsměv

Přeji mnoho zdaru ve vaší práci a těším se opět někdy na shledanou.

Mgr. Vladimír Zimmel
Ex-ředitel Finanční policie
Ex-náměstek ředitele ÚSKPV

Praha, 15.07.2008


  Komentáře (2)
RSS komentáře
1. Dupe thias website
Přidal Leonora website, 18-10-2008 16:02
I was crying your website and I can say it is perfect is also good.
2. Poznámka
Přidal Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , 30-09-2008 14:07
Nesloužil jsem u policie dlouho. Nějakých 5 let a to ještě do roku 1979.  
Porovnám-li ovšem dění v policii tenkrát a dnes, nabízí se spousta až neuvěřitelných paralel. Člověk po listopadu 89 věřil (tedy aspoň já ano), že veškeré nešvary, podfuky a různé ničemnosti, které komunistický režim v policii nejen toleroval, ale dokonce vyžadoval, budou minulostí. Ó jak hluboce jsem se mýlil! 
Pamatuji se na případ, kdy tuším dva vysoce postavení pánové (ředitelé nemalých strojírenských podniků) nakupovali na západě vyřazené a v podstatě nepoužitelné stroje. Měli z toho samozřejmě nemalý prospěch. Onen západní podnikatel by totiž za likvidaci vyřazených mašinek musel draze zaplatit. Takhle za ně dostal královsky zaplaceno (vždyť všechno přeci zaplatil podnik, potažmo stát, tak proč řádně nepřitlačit), zvlášť když se dost velká částka inestovaných peněz vrátila velkým obloukem zase zpět do kapes těchto soudruhů.  
Přišlo se na to díky roky trvající práci kluků z hospodářské kriminálky. Potíž byla v tom, že soudruh prokurátor tehdy celý spis s požehnáním příslušných orgánů KSČ roztrhal a hodil do koše. Zdůvodnění prosté: jaký by to mělo politický dopad u nás i na západě! 
Dnes to - soudě podle toho, jak dopadají kauzy, kde se točí miliony a miliardy - není jiné. Jen se věci zametají pod stůl s tím, že dle mého názoru většina politiků a lidí pohybujících se v těchto vrstvách, si zcela bezuzdně a hlavně beztrestně mastí kapsu těžíc právě z kontaktů s aktéry těchto kauz. Holt ruka ruku myje. Stačí se podívat na soudobé skandály politiků, kteří se starají jen o to, aby si nacpali kapsy a vůbec je nezajímá, že do parlamentu a podobných institucí byli dosazeni za zcela jiným účelem. 
Ale tohle se v Česku asi nezmění. Jsme opravdu prazvláštní národ. Netušíte, jak moc rád bych se mýlil. J.M.


Přidat komentář

Vážení návštěvníci – přispěvatelé,

vaše příspěvky a komentáře jsou na mém blogu vítány. Vaše názory mě zajímají, mám ovšem zájem o věcnou a kultivovanou diskuzi. Vážím si přispěvatelů, kteří do diskuze vstupují pod vlastním jménem, a oceňuji konstruktivní argumentaci. Budu velmi rád, když ke svým názorům připojíte i vysvětlení, proč si myslíte to, co ve svých příspěvcích uvádíte.

  • Základním pravidlem pro prezentaci vašich příspěvků je pravidlo slušného chování. Vyhněte se prosím vulgárnímu stylu vyjadřování, urážkám, pomluvám, ponižování atp.
  • Nepřípustné jsou příspěvky propagující rasovou, národnostní, náboženskou či jinou nesnášenlivost a diskriminaci.
  • Není připuštěno vyhrožovat ani zastrašovat násilím, ať již jednotlivci či skupinám lidí.
  • Přispěvatelé musí respektovat soukromí jiných osob – není dovoleno zveřejňovat jejich telefonní čísla, adresy a ani jiné soukromé informace.
  • Diskutér nesmí propagovat nezákonné činnosti či jinak společnosti škodlivé aktivity.
  • Nestojím o žádné šíření spamů, propagaci komerčních aktivit ani reklamu.
  • Nevyhovující či obtěžující příspěvky budou bez dalšího upozornění administrátorem vymazány.
  • Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.
Jméno:*
E-mail:
WWW:
Předmět:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentář:*Kód:** Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2