Vyhledávač

Anketa

Současná Policie ČR trpí nejvíce :
 
Stotisícové odměny policejních ředitelů jsou :
 

Počítadlo přístupů


Kdo jsem Tisk
Je zvláštní psát sám o sobě, je to vlastně tak trochu mé poprvé. Až teď si uvědomuji, jak intimní mi tahle zpověď připadá. Připadá mi, že člověka nejlépe vystihuje to, co dělá, o co usiluje, jaké hodnoty uznává a ctí, koho či co má rád, čím se baví ale i čím se trápí.

Jsem člověkem, který svůj život zasvětil boji proti zločinu. Dlouhá léta to byla má profese, na kterou jsem byl hrdý. Patřím tedy spíše do kategorie lovců, než sběračů. Cítím se být bojovníkem odvážným, odhodlaným a vytrvalým. Miluji vítězství, ale zažil jsem i prohry. Vím, že k boji patří, ale nikdy jsem je neměl rád. Respektuji protivníka, ale z boje nikdy neutíkám.

Boj sám o sobě pro mě ovšem není životním stylem, nejsem člověkem ochotným bojovat o cokoliv pro pouhou radost z boje. Nic takového mi radost nepřináší. Vždy jsem byl ale ochoten vést boj pro skvělé myšlenky, pro pravdu, spravedlnost, pro lepší zítřky, pro bezpečí pro všechny své blízké, pro bezpečí a prosperitu své země a této společnosti.

K nejcennějším hodnotám řadím lásku a přátelství. Jsem mužem milujícím a pokládám za štěstí, že jsem tenhle cit mohl poznat a prožít. A přátelé? Jak chudý a těžký život by bez nich byl. Věřte, že i duše opravdových rytířů mohou být zraněny, a zasaženy hlubokým smutkem někdy dokonce pláčou. Je skvělé mít přátele, kteří vás v těžkých chvílích podrží.

Jsem člověkem s pozitivním vztahem k životu, k lidem kolem sebe a k přírodě. Jsem tvorem zvídavým a strašně rád jsem objevitelem. Jsem člověkem otevřeným a někdy prostořekým. Ó, jak rád bych některá slova někdy vyslovená vzal zpět.

Jsem člověkem milujícím vůně a mám vřelý vztah k nositelům některých vůní… Vůně lesa a vody, vůně ženy, vůně jahod, vůně pečeného masa a tisíce jiných vůní, které ve mně probouzí touhy a vášně… to už ale myslím na tuhle stránku nepatří…