Vyhledávač

Anketa

Současná Policie ČR trpí nejvíce :
 
Stotisícové odměny policejních ředitelů jsou :
 

Počítadlo přístupů


Policejní žolíci a jejich role v předvolebním (un)fair play Tisk E-mail
Hodnocení čtenářů: / 1
SlabéVynikající 
Čtvrtek, 10 prosinec 2009

Vážení návštěvníci, milí čtenáři.

 

Po měsíční odmlce jsem se rozhodl opět oživit svoje stránky. Nový článek, který byl původně zpracován pro web Naši politici.cz naleznete od dnešního večera na mých webových stránkách v záložce "články" a od zítřejšího dne rovněž na blogu Novinky.cz.

http://zimmel.blogy.novinky.cz/0912/policejni-zolici-a-jejich-role-v-predvolebnim-un-fair-play  

Článek, který se jmenuje "Policejní žolíci a jejich role v předvolebním (un)fair play" se věnuje problematice policejního žabákování, jež je českou specialitou, na kterou ovšem můžeme být jen stěží pyšní. Jaká je skutečná role policejních žolíků, kteří jsou v praxi spíše označováni jako Langerovi žolíci? Řekl bych, že to teprve uvidíme.

Jako vždy i tentokrát se těším na vaše náměty a připomínky k tématu. Samozřejmě že největší radost mám z vašich komentářů pod článkem. Článek je doplněn o anketu, a to jak na blogu Novinky.cz, tak i na mých webových stránkách.

 

Vladimír Zimmel 

 
  Komentáře (2)
RSS komentáře
1. Policejní žolíci
Přidal Ing. Bc. Jaroslav Pekárek, 06-02-2010 11:08
Vážený pane bývalý kolego, pozorně jsem pročítal Váš článek reagující na současné tristní poměry v řadách policie. I já jsem bohužel opustil řady kriminální policie, kde jsem strávil celkem 16 let a to právě z důvodu naprosté zhnusenosti poměry, které zde po nástupu ministra Langra zavládly. Celkem osm a půl roku jsem měl tu možnost řídit okresní OOK, která v tuto dobu byla stále stále na první pozici v dostihových tabulkách objasněnosti a měl jsem tuto práci skutečně rád. Nicméně právě z důvodů Vámi popsaných jsem si řekl, že i mne může policie postrádat. Dnes jsem bývalému ministru /jinak "skutečnému znalci" problematiky vnitra/ neskonale vděčný, protože po těch letech konečně vím, co to je mít volný víkend a chodit z práce včas. Svým bývalým kolegům však stále držím palce, neboť jsou to oni, kdo ví o čem tato práce je, na rozdíl od policejních manažerů, kteří jim normují počet poznatků na ujetý kilometr služebního vozidla. Tohle kdyby věděla veřejnost... Budu rád za Vaši případnou odpověď. S pozdravem Ing. Bc. Jaroslav Pekárek
2. Přidal haf, 16-12-2009 11:38
Článek z blogu převzal i server Neviditelný pes pod názem "Policejní žolíci..." Policejní žolíci... - Neviditelný pes, 14-12-2009


Přidat komentář

Vážení návštěvníci – přispěvatelé,

vaše příspěvky a komentáře jsou na mém blogu vítány. Vaše názory mě zajímají, mám ovšem zájem o věcnou a kultivovanou diskuzi. Vážím si přispěvatelů, kteří do diskuze vstupují pod vlastním jménem, a oceňuji konstruktivní argumentaci. Budu velmi rád, když ke svým názorům připojíte i vysvětlení, proč si myslíte to, co ve svých příspěvcích uvádíte.

  • Základním pravidlem pro prezentaci vašich příspěvků je pravidlo slušného chování. Vyhněte se prosím vulgárnímu stylu vyjadřování, urážkám, pomluvám, ponižování atp.
  • Nepřípustné jsou příspěvky propagující rasovou, národnostní, náboženskou či jinou nesnášenlivost a diskriminaci.
  • Není připuštěno vyhrožovat ani zastrašovat násilím, ať již jednotlivci či skupinám lidí.
  • Přispěvatelé musí respektovat soukromí jiných osob – není dovoleno zveřejňovat jejich telefonní čísla, adresy a ani jiné soukromé informace.
  • Diskutér nesmí propagovat nezákonné činnosti či jinak společnosti škodlivé aktivity.
  • Nestojím o žádné šíření spamů, propagaci komerčních aktivit ani reklamu.
  • Nevyhovující či obtěžující příspěvky budou bez dalšího upozornění administrátorem vymazány.
  • Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.
Jméno:*
E-mail:
WWW:
Předmět:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentář:*Kód:** Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2